Psycholog Lublin

Centrum Psychoterapii “Genesis”

Zespół

psycholog lublin lublin psychologPrzedstawiamy specjalistów, którzy są do dyspozycji pacjentów w Lublinie. W celu poznania terapeutów z Warszawy lub Krakowa prosimy przejść do odpowiednich stron: psychologwarszawa.com.pl i psychologkrakow.pl

Kierownik Zespołu Centrum Psychoterapii Genesis

psycholog lublin lublin psychologMarta Wiercińska
Jestem psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz 4-letni kurs psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Collegium Medicum w Krakowie, a także roczny kurs w centrum terapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Psychoterapeuci

Anna Okrutna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych KUL, następnie IV-letni kurs psychoterapii organizowany przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dowiedz się więcej

Magda Abramowicz

Ukończyła studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Psychoterapią zajmuje się od 2007r.

Dowiedz się więcej

Ewa Golec

Psycholog, terapeuta rodzin. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej.

Dowiedz się więcej

Małgosia Bukowska

Od 2005 roku jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną, w 2010 roku ukończyłam 4 letnie podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagielońskim.

Dowiedz się więcej

Małgosia Marszałek

Wykształcenie: studia z psychologii – Sekcja Psychologii Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii prowadzone pod kierownictwem profesora Jerzego W. Aleksandrowicza przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Szkolenia: metodyka, profilaktyka, resocjalizacja (kurs), metody pracy z ludźmi starymi, przewlekle chorymi dotkniętymi demencją i chorobą Alzheimera- według zasad opieki majeutycznej, porozumienie się z terminalnie chorym, diagnostyczna i terapeutyczna funkcja marzeń sennych. Zajmuję się pomocą psychologiczną i terapią pacjentów z nerwicami, z depresją, osobami starszymi.

Dowiedz się więcej

Jarosław Stroniak

Terapeuta indywidualny i rodzinny. Pracuje z małżeństwami oraz rodzinami w nurcie systemowym. Pracuje również indywidualnie z pacjentami dostosowując formę terapii do rodzaju problemu.

Dowiedz się więcej

Małgorzata Ziętek

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, terapeutą analitycznym w trakcie procesu certyfikacji.
Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, szkolenie psychoterapeutyczne odbyłam w Instytucie Analizy Grupowej „RASZTÓW”

Dowiedz się więcej

Psychiatrzy

W naszym gabinecie stale współpracujemy z zespołem psychiatrów, aby zapewnić Państwu maksymalną opiekę. Spotkania z psychiatrą są zazwyczaj umawiane w dogodnym dla Pacjenta czasie. Mogą one być wsparciem psychoterapii lub w szczególnych przypadkach mogą stanowić główną linię pomocy. Po pierwszych konsultacjach z naszymi specjalistami ustalana jest najlepsza forma pomocy.


 • Skontaktuj się

  Recepcja
  Tel.: 503 504 501
  poniedziałek – piątek:
  08:00-20:00
  Konsultacja z psychologiem
  Tel. dyżurny: 605 534 612
  poniedziałek – piątek:
  14:00-16:00 oraz 20:00-21:00

  email: wyślij wiadomość

 • Godziny przyjęć

  poniedziałek - piątek: 08:00-21:00
 • Nasz adres

  ul. Orlanda 25 lok. 2
  20-712 Lublin
 • Nasze serwisy

 • ^Do góry strony